- Artur Dziwirek
- U Strasza
Agnieszka Sabat | "Obecność" wystawa fotografii
Galeria "U Strasza", Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Świętokrzyski w Kielcach i Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach zapraszają na wystawę fotografii Agi Sabat zatytułowaną:
"OBECNOŚĆ".
Otwarcie: 26 września 2025 roku.
Godzina: 18.00.
Miejsce: "Galeria U Strasza”.
Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa PiłsudskiegoWejście od ul. ks. Piotra Ściegiennego 2.






















