- Artur Dziwirek
- Wystawy
Andrzej Borys | O tym co fajne...
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Świętokrzyski w Kielcach, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza oraz Andrzej Borys zapraszają na wystawę fotografii zatytułowaną:
"O TYM CO FAJNE..." Otwarcie: 3 kwietnia 2024 roku.
Godzina: 18.00.
Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna
im. Witolda Gombrowicza
Kielce, ul. ks. P. Ściegiennego 13 Zapraszamy na wernisaż.






















